Nyhedsbrev

Tilmeld din e-mail til foreningens nyhedsbrev og sig farvel til papirarkivet og modtag informationer og dokumenter nemt og hurtigt direkte pr. mail i din indbakke. Samtidig hjælper din tilmelding med at spare foreningen udgifter til f.eks. papir, kopiering m.m. - og så gavner det både dig og miljøet.

Ved at modtage vores nyheder via mail, er det også lettere for dig at gemme informationerne der sendes til evt. senere brug.

Når du har trykket på "Tilmeld nyhedsbrev" kan du redigere din beboerprofil. Her kan du bl.a. tilføje dit mobilnummer, så du kan modtage SMS fra foreningen, du kan tage stilling til hvor ofte - og om hvad - du vil orienteres pr. mail m.m.

I hver mail du modtager er der link til at du kan redigere dine indstillinger og bl.a. også afmelde en eller flere services.

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk