Nyhedsbrev august 2014

Dato:
28/08 - 2014

Kære #NAME#

Hej alle og velkommen tilbage fra en forhåbentlig veloverstået sommerferie.

Vi håber I alle har haft en dejlig sommer. Det har jo været fantastisk i Danmark og vi kan se at vores gård virkelig er blevet brugt af mange i de varme og solrige dage.

Vi vil med dette nyhedsbrev give en opdatering til jer alle om hvad som er sket og kommer til at ske i den nærmeste tid.

Læs hele nyhedsbrevet via linket nedenfor eller ved at hente det her:

http://ef-birkedommervej.dk/page.7212.nyhedsbrev.aspx

 

Vh bestyrelsen

 

Dokumenter

Download

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Katrine Søborg Høyer
Formand

katrine@ef-birkedommervej.dk

Tanni Iversen
Bestyrelsesmedlem

tanni@ef-birkedommervej.dk

Rikke Sophie Tolsgaard
Bestyrelsesmedlem

rikke@ef-birkedommervej.dk

David Fjelstrup
Bestyrelsesmedlem

david@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk