Bestyrelsens beretning 2014

Dato:
12/06 - 2014

Kære #NAME#

Bestyrelsens beretning kan læses via linket nederst eller også via foreningens hjemmeside http://ef-birkedommervej.dk.

 

Med venlig hilsen

Jette J. Bertholdt

Projektchef

Kobbervej 8, 2730 Herlev

Telefon:

(+45) 44 57 03 40

Direkte:

(+45) 58 58 70 30

E-mail:

jjb@lea.dk  

Web:

www.lea.dk   

Dokumenter

Download

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Katrine Søborg Høyer
Formand

katrine@ef-birkedommervej.dk

Tanni Iversen
Bestyrelsesmedlem

tanni@ef-birkedommervej.dk

Rikke Sophie Tolsgaard
Bestyrelsesmedlem

rikke@ef-birkedommervej.dk

David Fjelstrup
Bestyrelsesmedlem

david@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk