Beboernyheder

Klik på overskrifterne nedenfor for at læse hele nyheden. Som beboer kan du kommentere på alle nyhederne - og du er velkommen til det! Hvis din kommentar er rettet til bestyrelsen, bør du kontakte os direkte for at få svar, da vi ikke kommenterer på en evt. debat omkring beboernyhederne.
 
Vi opfordrer dig til, at du også tilmelder dig vores nyhedsbrev, så du modtager de nyheder, vi fra tid til anden sender pr. mail. Du tilmelder dig nyhedsbrevet ved at klikke på siden 'Nyhedsbrev' i menuen til venstre.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk