Opdatering af dokumenter

Dato:
07/07 - 2015

Hejsa alle sammen.

 

Selvom det er blevet sommer og vi alle kan nyde de dejlige dage med sol og varme, så har vi i bestyrelsen stadig gang i driften af ejerforeningen og det arbejde der går med dette.

Det er nu blevet til, at jeg har opdateret med alle de referater og nyhedsbreve i dokumentarkiv, jeg har kunnet finde igennem en lang periode i bestyrelsen. Der er nogle huller i rækken, men jeg håber at det trods alt giver et godt billede af den aktivitet, der har været igennem tiden. Måske er der nogle af de tidligere bestyrelsesmedlemmer, der kunne hjælpe med at supplere til et fuldt dække af perioden for de sidste 6-8 år.

 

Venlig hilsen og rigtig god sommer

René Lintrup

på vegne af bestyrelsen

Kommentarer:
Vibeke Nygaard
- 05/08 - 2015

Hej Rene. Sikke et fint stykke arbejde du har lavet, det giver et godt overblik. Hilsen Vibeke og Verner Ejere af Birkedommervej 24,4 tv

Skriv kommentar

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk