Motionsrum - Nyt udstyr!

Dato:
10/06 - 2015

Så har bestyrelsen i samråd med brugerne af motionsrummet sørget for nyt udstyr.

Under fanebladet "Motionsrum" har vi forsøgt at dokumentere med friske billeder samt beskrivelse af, hvad der er i motionsrummet. Vi håber I alle tager vel imod, og ser frem til endnu flere brugere, der kan få glæde af rummet.

 

HUSK:

- brug af motionsrummet og udstyr herfra er på eget ansvar, så pas på jer selv og på vores alle sammens ejendom.

- det er god skik at rydde op efter sig selv, så det ser pænt ud til den næste.

 

Venlig hilsen

René Lintrup

på vegne af bestyrelsen

Kommentarer:

Ingen kommentarer

Skriv kommentar

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk