Billedgalleri

Dato:
02/01 - 2015

Godt nytår til jer alle. Håber I alle er kommet godt ind i det nye år.

Vi har i bestyrelsen forsøgt at arrangere et billedgalleri for ejendommen, dets beborere og området omkring os. Vi vil gerne have jeres input til dette også, så send derfor gerne jeres egne billeder til bestyrelsen, så vil vi lægge dem op løbende. Husk at skrive hvem som optræder på billederne og sætte en dato på tilmed.

Vi håber I vil være med til at gøre hjemmesiden mere levende og mere interaktiv på denne måde til glæde for os alle.

Venlig hilsen

Bestyrelsen

Kommentarer:

Ingen kommentarer

Skriv kommentar

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk