Vedligehold og istandsættelsesplan

Dato:
18/06 - 2014

Klik på links her nedenfor og hent de ajourførte dokumenter:

 

Vedligehold opgaver 2014-2024.pdf

Istandsættelsesplan alternativ revideret marts 2014 udkast.pdf

 

 

Med venlig hilsen

Jette J. Bertholdt

Projektchef

Kobbervej 8, 2730 Herlev

Telefon:

(+45) 44 57 03 40

Direkte:

(+45) 58 58 70 30

E-mail:

jjb@lea.dk  

Web:

www.lea.dk   

Kommentarer:

Ingen kommentarer

Skriv kommentar

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk