Ny administrator pr. 1. maj

Dato:
14/04 - 2014

Fra 1. maj ophører foreningens samarbejde med Sjeldani Administration. Fremover vil LEA ejendomspartner varetage foreningens administration. 

Bestyrelsen

Kommentarer:
Nick Østerby Elin
- 19/06 - 2014

Det samme her. Der var fejl i opgørelsen, men stadig intet svar på nogle henvendelser!

Søren Lykke
- 18/06 - 2014

Jeg har samme problem. Har ringet og sendt e-mail til LEA, men får ikke engang et standardsvar tilbage. Det er simpelthen for dårligt!

Benno Jensen
- 10/06 - 2014

Det kan da godt være at jeg er et brokhoved, men i skrivende stund har jeg endnu ikke fået mine varme/vand penge retur ( i alt skal jeg have over 7.000,00 kr. ) Jeg har rykket Lea et par gange men ingen respons. Jeg har betalt min husleje som jeg skal manuelt pr. 1.5 og 1.6 lejer nr. 43 - birkedommervej 26,1. tv.

Skriv kommentar

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk