Foreningen har brug for din hjælp!!!

Dato:
07/12 - 2013

Vær med til at spare foreningen tusindvis af kroner i ejerforeningen.

I hele ejendommen må og skal der ryddes lofter, kældre og køkkentrapper – af sikkerhedsmæssige årsager må der ingenting stå! At få folk udefra til dette arbejde, koster meget mere end foreningen har at gøre godt med.

Sæt derfor et par timer af til hårdt arbejde, efterfulgt af juleglögg, kage og hyggeligt samvær

den 19/12-2013 fra kl. 18

Kom mangfoldigt – jo flere, jo bedre, jo hurtigere er vi færdige.

Vh Bestyrelsen

 

Kommentarer:

Ingen kommentarer

Skriv kommentar

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk