2xWebergrill til fri afbenyttelse

Dato:
16/07 - 2013

Paa gaarddagen fjernede vi den store grill i baggaarden. Den var ved at vaere udslidt og skulle enten repareres eller udskiftes. I stedet har foreningen indkoebt 2 stk Webergrill, som beboerne frit kan benytte. Pas godt paa dem, saa de kan holde flere saesoner.

 

Mvh.

Bestyrelsen

Kommentarer:

Ingen kommentarer

Skriv kommentar

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk