Generalforsamling afholdt

Dato:
10/05 - 2013

Tirsdag d. 7. maj havde foreningen generalforsamling. Der var ikke nogen større sager på dagsordenen og budgettet for 2013 blev godkendt af forsamlingen. Referatet bliver sendt ud til ejerne, når bestyrelsen har konstitueret sig på første møde. 

Mvh. Bestyrelsen

 

Kommentarer:
agelvebenty
- 07/11 - 2013

meget interessant, tak

Bestyrelsen
- 12/05 - 2013

Og pludselig står der konstitueret :-) Mvh. Bestyrelsen

En venlig læser
- 12/05 - 2013

Mon ikke I mener "når bestyrelsen har KONSTITUERET sig..." Konsolidere betyder nærmere: gøre (fysisk) stærkere eller mere solid; styrke ens position eller magt

Skriv kommentar

Felter med * skal udfyldes.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk