I 2013 nedsattes en gårdgruppe for beboere i foreningen.

Gruppen er for de der har lyst til at have indflydelse på og bidrage til, at gården fortsat er et dejligt sted at være. Gårdgruppen fastsætter selv rammerne for deres arbejde og kan søge bestyrelsen om midler til projekter eller redskaber.

Ønsker du også at være med eller blot at komme med input til gården, skriv da til Bestyrelsen så formidles informationerne gerne videre til gårdgruppen.

Gårdgruppen har også egen lukket gruppe på Facebook.

2013 - Haven

2013 - Haven

 

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk