Vicevært

Henvendelser til viceværten kan i øjeblikket kun ske via e-mail sendt til adressen:

vice@ef-birkedommervej.dk

 

I nødstilfælde ved sprungne vandrør el. lign kan foreningens VVS PHM Varmeteknik kontaktes på vagttelefon 28 19 56 87.

 

Ejere kan ikke uden bestyrelsens eller administrator bestille arbejde på foreningens vegne. Såfremt ejer selv har bestilt arbejde til lejligheden uden godkendelse vil faktura for det udførte arbejde blive opkrævet sammen med fællesudgifter eller fakturaen blive udstedt direkte til ejer. 

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Katrine Søborg Høyer
Formand

katrine@ef-birkedommervej.dk

Tanni Iversen
Bestyrelsesmedlem

tanni@ef-birkedommervej.dk

Rikke Sophie Tolsgaard
Bestyrelsesmedlem

rikke@ef-birkedommervej.dk

David Fjelstrup
Bestyrelsesmedlem

david@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk