EF-Birkedommervej fra luften
Haven dækket af sne, (2012.12)
EF Birkedommervej fra luften - Efter udskiftning af tag
Arbejdsområde for cykler under Birkedommervej 26 (2014.03)
Arbejdsområde for cykler under Birkedommervej 26 (2014.03)
Vandslange i cykelkælder under Birkedommervej 24 (2014.03)
Vaskeriet under Skovløbervej 2
Vaskeriet under Birkedommervej 28
Værksted under Birkedommervej 24


 

2013 - Gaden

2013 - Haven

 

2013 - Haven

2012.12 - Haven

2012 - Luftfoto under udskiftning af tag

2013 - Luftfoto efter udskiftning af tag

2015 - Gæstelejligheden

 

2015 - Vaskeri under Skovløbervej 2

2015 - Vaskeriet under Birkedommervej 28

2015 - Værkstedet under Birkedommervej 24

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk