Boliger til salg via mægler

Vi præsenterer her boliger til salg i samarbejde med Danmarks mest besøgte boligportal Boligsiden.dk, der samler alle boliger til salg fra ejendomsmæglere og boligadvokater. På Boligsiden.dk kan du få et overblik over andelsboliger, ejerlejligheder, villaer, rækkehuse samt tvangsauktioner mv. til salg. Her kan du også finde relevant udbuds- og salgsstatistik, samt historiske salgspriser og BBR-data på boliger. Endelig kan du følge udviklingen på boligmarkedet via Boligsidens artikler.

Statistik for boliger til salg

Statistik for solgte boliger

Se historiske salgspriser og BBR-informationer

Bolignyheder - artikler om udviklingen på boligmarkedet

Boliger til salg i E/F Birkedommervej på Boligsiden.dk

Nedenfor vises en oversigt over boliger til salg på Boligsiden.dk. Oversigten viser dermed automatisk om der er boliger til salg via ejendomsmægler i foreningen. Vises ingen boliger, skyldes det, at der p.t. ikke er boliger til salg via ejendomsmægler.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kim Just Petersen
Bestyrelsesmedlem

kim@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk

Katrine Søborg Høyer
Bestyrelsesmedlem

katrine@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk