Gæstelejligheden består af 2 rum. Der er fire sovepladser: to rigtige senge, en drømmeseng og en foldemadras. Der er en håndvask og en elkedel i lejligheden og adgang til toilet og bad i gården. 
 
Det koster 100 kr. pr. nat at leje gæstelejligheden. Du booker den ved at skrive til udleje@ef-birkedommervej.dk
 
BEMÆRK der skal lægges et depositum på 500 kr. for lån af lejligheden. Depositum returneres når lejligheden afleveres i rengjort stand.
 
Bestyrelsen gør opmærksom på at:
 - gæstelejligheden skal afleveres rengjort, klar til næste lejer
 - rygning er forbudt i gæstelejligheden
 - der må ikke befinde sig dyr i lejligheden
 - lejligheden kan ikke lejes for en sammenhængende periode længere end 14 dage

 

To senge med to dyner og der tilhørende hovedpuder.

Thekøkken med kaffemaskine og elkedel.

Lille bogreol, bord og stol samt et aflangt spejl forefindes der også.

Fold ud seng og en sammenklappelig madrads (Mørk blå)

Badefaciliteter findes under Birkedommervej nr. 30.

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Katrine Søborg Høyer
Formand

katrine@ef-birkedommervej.dk

Tanni Iversen
Bestyrelsesmedlem

tanni@ef-birkedommervej.dk

Rikke Sophie Tolsgaard
Bestyrelsesmedlem

rikke@ef-birkedommervej.dk

David Fjelstrup
Bestyrelsesmedlem

david@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk

Jacob Bjarke Hansen Hicks
Bestyrelsesmedlem

jacob@ef-birkedommervej.dk