Velkommen til hjemmesiden for EF Birkedommervej 24-30 m.fl.

Alle med interesse for vores ejendom kan finde en række informationer om både ejendommen og foreningen her på hjemmesiden. 

Hvis du tilmelder dig maillisten under "nyhedsbrev", modtager du en mail, hver gang vi poster væsentlige nyheder på hjemmesiden.

Vi håber du finder, hvad du søger - ellers så skriv til os via sidens kontaktformular. 

Mvh. Bestyrelsen

Kontakt

Kontakt

Kontakt bestyrelsen
Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen er ikke til akutte henvendelser - du må forvente, at der kan op til en uge før du modtager et svar. Hvis henvendelsen er akut kontakt da vicevært eller administrator.

Kontakt for gæstelejlighed
For lån af gæstelejlighed send en mail til udleje@ef-birkedommervej.dk.

Kontakt for ekstra opgangsnøgle
Hvis du kunne tænke dig en ekstra opgangsnøgle kontakt viceværten.

 

 

Felter med * skal udfyldes.

Kristian Olesen
Formand Bestyrelsesmedlem

kristian@ef-birkedommervej.dk

Simon Krog
Næstformand Bestyrelsesmedlem

simon.k@ef-birkedommervej.dk

Patrick Sommer
Bestyrelsesmedlem

patrick@ef-birkedommervej.dk

Simon Christensen
Bestyrelsesmedlem

simon.c@ef-birkedommervej.dk

Steen Frandsen
Bestyrelsesmedlem

steen@ef-birkedommervej.dk

Anne Pedersen
Bestyrelsesmedlem

anne@ef-birkedommervej.dk